Hakkımızda…
Öğretmenim Benim, eğitim öğretim hizmetine yeni bir soluk ve heyecan getirmek üzere kuruldu. Önceliği tüm öğrencilerin derslerinde başarılı olacak bilgi birikimlerini sağlamak ve öğrenme süreçleri boyunca danışmanlık faaliyeti yürütmektir. Böylece iş yükü nedeniyle çocuklarının eğitimiyle yakından ilgilenemeyen ebeveynler, çocuklarının öğrenim sürecinin takibinin profesyoneller tarafından yapılmasını sağlamaktadır.

Farkımız; tecrübe ve kalite
Öğretmenim Benim, her biri alanlarında yüksek eğitime ve en az 5 yıllık özel ders tecrübesine sahip kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Kurulduğu yıldan günümüze kadar birçok öğrenci için sunulan özel derslerden elde edilen birikim sayesinde, öğrenime karşı farklı tepkiler gösteren çocuklara doğru reçetenin sunulabilmesini sağlamaktadır.
Öğretmenim Benim, ilkokul 1, 2 ve 3.sınıflara giden çocukların okula yönelik isteksizlikleri nedeniyle akranlarından geri kalma vakalarını çözmek için özel ders desteğini bu sınıflara odaklamıştır. Bunun dışında da her seviyede fizik, kimya, biyoloji, matematik ve müfredata dair diğer derslerde özel programlar ve eğitimler düzenlemektedir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?
Öğretmenim Benim, başarılı bir eğitimci kadrosuna sahiptir. Tüm eğitimcilerimiz; pedagojik anlamda çocukların ruh ve davranışları üzerine uzmanlaştıkları gibi, kendi alanlarında da ihtisas sahibi kişileri ifade etmektedir. Ayrıca, sadece öğrencilerin herhangi bir dersteki eksikliklerinin giderilmesi değil, bunun da ötesinde hedefler koyarak; dersin sevdirilmesi, ilginin artırılması ve eğer varsa derse yönelik kaygıların giderilmesi yönünde de çalışmalar yapılmaktadır.

Öğretmenin Benim, eğitim danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Dolayısıyla profesyonel olmayı gerektiren bir alana yönelik öğrencilerin kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi daha sağlıklı şekilde gerçekleşmektedir. Kaliteli bireylerin hayata kazandırılması için önemli olan eğitim sürecindeki hedef özgüven sahibi, sorgulayan ve analitik düşünen bireyler kazanmaktır. Uzman kadromuz; temel hedeflerin gerçekleşmesini sağlayacak özel ders anlayışıyla sağlam karakterli öğrencilerin başarılı şekilde öğrenim hayatını sonlandırmalarını misyon edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir